Dalaman Fethiye Transfer

Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer,Dalaman Fethiye Transfer Firması

  Binek 1-3 KİŞİ

140 TL

  Vip Vito 1-6 KİŞİ

185 TL

Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer,Dalaman Fethiye Transfer Firması Minibüs 1-14 KİŞİ

280 TL

Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer,Dalaman Fethiye Transfer Firması,Yukarıda Görüldüğü Üzere Dalaman Fethiye Transfer Hizmeti Fiyatlarımız 3 Grupta Belirtilmiştir

Dalaman Havalimanı Fethiye Taksi Transfer Hizmeti 3 Kişiye Kadar 140 TL

Dalaman Havalimanı Fethiye Vip Araç 6 Kişiye Kadar 185 TL

Ve En Son Olarakta Minibüs Transfer Hizmetimiz 14 Kişiye Kadar 280 TL Olarak Belirtilmiştir.Fiyatlarımızın Kişi Başına Değil Araç Başına Olduğunu Belirtmek İsterim.

Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer,Transfer Firmaları

Dalaman Havalimanı Transfer Olarak,Dalaman Bölgesinde Uzun Yıllardın Hizmet Veren Firmamız,45 Ten Fazla Lokasyona Hizmet Vermekteyiz.Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer Firması,Fethiye Transfer Firmaları,Dalaman Fethiye Ulaşım Gibi,Google Daki Aramalarınızda İlk Sayfada Bizi Bulabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Fethiye Transferi İçin Sizlere Uygun Fiyat Garantisi Ve Kaliteli Hizmet Garantisi Veriyoruz.Tatilinize Güvenli Ve Konforlu Başlamak İçin Bizimle Rezarvasyon Yapın,Tatilinize Mutlu Başlayın.

Fethiye Ve Yakınındaki Tatil Beldeleri

Fethiye Dalaman Havalimanına Yaklaşık 60 km Mesafede Olup,Transfer Hizmeti Alarak Yaklaşık 45 Dakikada Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Fethiye’ye Giderken Göcek Üzerinden,Ardından Yanıklar Dediğimiz Majestik Tuana Hotelin Bulunduğu Mevkiden Geçmektesiniz.

Ege Bölgesinin En Nadide Tatil Beldelerinden Olan Fethiye Beldesinde Yerli Halkın Geçim Kaynağı İçin Önemli Ölçüdedir.

Fethiye Yakınında Bulunan Çalış Plajı Özellikle Yabancı Turistlerin Yerleşim Alanlarının En Başında Gelmektedir.Çalış Plajı Ayrıca Yaz Döneminde Yerli Ve Yabancı Turistlerinde Tercih Ettiği Tatil Beldelerindendir.

Bir Diğer Tatil Beldesi Olan Ovacık Hakkında

Ovacık Fethiyeye Yaklaşık 10 Dakika Mesafededir.Birçok Küçük Apart Ve Özel Villaların Bulunduğu Bu Tatil Bölgesi Daha Çok Yabancı Turistlerin Tercih Ettiği Tatil Beldesidir.

Ovacık İle Birleşik Olan Bir Diğer Tatil Bölgesi Hisarönü Gece Hayatıyla Ünlü Olmasıyla Bilinir.

Daha Çok Genç Kesime Hitab Eden Hisarönü Yine Yabancı Misafirlerden Yoğun İlgi Görmektedir.

Son Olarak Ölüdeniz Fethiye’ye Yaklaşık 15 Dakika Uzaklık Mesafesindedir.

Ölüdeniz De Birçok Aktivite Bulmanız Mümkün.Paraşütle Atlama,Tekne Turları,Mehtap Turları Ve Buna Benzer Bir Çok Aktivasyon.

Fethiye Transferiniz İçin Bizimle 7/24 İletişim Kurabilir Yada Online Rezarvasyon Yapabilirsiniz.

 

Dalaman Havalimanı Transfer Olarak Yurtdışından Gelen Misafirlerimiz İçin Hizmet Verdiğimiz Websitemizi Ziyaret Etmek İçin Bu Linke Tıklayabilirsiniz