Dalaman Kalkan Transfer

Kalkan Transfer,Kalkan Ulaşım,Dalaman Havalimanı Transfer

  Binek 1-3 KİŞİ

240 TL

  Vip Vito 1-6 KİŞİ

350 TL

 Kalkan Transfer,Kalkan Ulaşım,Dalaman Havalimanı Transfer Minibüs 1-14 KİŞİ

500 TL

Kalkan Transfer,Kalkan Ulaşım,Dalaman Havalimanı Transfer

Dalaman Havalimanı Kalkan Transfer İhtiyaçlarınız İçin Sizlere Sunmuş Olduğumuz Transfer Seçeneklerinden En Uygun Fiyatlarla Yararlanabilirsiniz.

SizDeğerli Misafirlerimize Yukarıda Belirtilmiş Olduğu Üzere 3 Ayrı Sekmentte Transfer Seçeneği Sunulmuştur.Sizlere En Uygun Dalaman Havalimanı Kalkan Transferi Hizmeti Sunmanın Gayreti İçerisindeyiz.

Sizlere Dalaman Havalimanından Kalkan Taksi Transfer Hizmeti,Dalaman Kalkan Vip Vito Ve Son Olarakta Dalaman Kalkan Minibüs Transfer Hizmeti Sağlamaktayız.

Sizde En İyi Dalaman Kalkan Transfer Firmasından En Uygun Fiyatlarla Yararlanabilirsiniz.Bizimle Dalaman Havalimanı Kalkan Transfer Rezarvasyonu Yapmak İçin Tek Yapmanız Gereken Çağrı Merkezlerimizle İletişime Geçmek Yada Online Rezarvasyon Butonuna

Tıklayarak Sizden istenilen Bilgileri Bize Bildirmenizdir.

Dalaman Kalkan Transferi Araç Seçenek Detayları.

İlk Seçeneğimiz Olan Dalaman Havalimanı Kalkan Taksi Transfer Seçeneğimiz 3 Kişiye Kadar Olan Misafirlerimiz İçin Uygun Olup, Transfer Ücretimiz İse 210 Tl Olarak Belirlenmiştir.

İkinci Şeçeneğimiz Olan Dalaman Kalkan Minibüs Transfer Hizmetimiz 6 Kişiye Kadar Olan Misafirlerimiz İçin Uygun Olup,Transfer Ücretimiz İse 300 TL Olarak Belirlenmiştir.

Ayrıca Dalaman Havalimanı Kalkan Vip Vito Transfer Seçeneğini Satın Almanız Durumunda Araçlarımızda Bulunan Televizyon Wifi Hizmetlerinden Ücretsiz Olarak Yararlanabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Kalkan Transfer Firmaları

Kalkan Transfer Firmaları Gibi Aramalarınızda Birden Fazla Kalkan Transfer Firması İle Karşılaşmanız Mümkün.Sizlere En iyi Dalaman

Kalkan Transfer Firması Olduğumuz Kanıtlamanın Gayreti İçerisindeyiz.Bizimle Seyahat Ettikten Sonra Neden En İyi Dalaman Kalkan Transfer Firması Olduğumuzu Daha İyi Anlayabilirsiniz.

Kalkan Transfer Firmalarından Birisi Olan Biz Dalaman Havalimanı Transfer,Yurtdışından Gelen Misafirlerimize De Hizmet Sağlamaktayız.Yurtdışından Gelen Misafirlerimize Hizmet Verdiğimiz Websitemizi Linke Tıklayarak Ziyaret Edebilirsiniz.

Bunun Yanında Siz Değerli Misafirlerimizin Bizimle İlgili Düşüncelerini Paylaştığı Sayfamızı Görmek İçinde Bu Linke Tıklayabilirsiniz.

Kalkan Tatil Beldesi Hakkında Kısa Bilgi

Kalkan Antalya İline Bağlı Muhteşem Denizi Ve Kumsallarıyla Ünlü Bir Tatil Bölgesidir.Kalkan Bölgesinde Bulunan Patara Plajı Dünyanın

En Büyük Plajı Olma Ünvanına Sahiptir.Yaklaşık Uzunluğu 18km Olan Bu Sahil,Tatil Severler Tarafından Oldukça Büyük İlgi Görmektedir.

Fakat Kaputaj Plajı Bulunduğu Yer İtibariyle En Büyük İlgi Odaklarından Birtanesidir.Kaş Ve Kalkan Tatil Bölgesinin Tam Ortasında Buluna Bu Plaj Manzarası Yüzünden Tüm O Güzergahı Kullanan Misafirlerinden Tarafından Büyük Beğeni Toplamaktadır.