Dalaman Kaş Transfer

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer,Dalaman Kaş Transfer Firması

http://www.havaalanidalamantransfer.com/dalaman-havalimani-kas-transfer/ Binek 1-3 KİŞİ

250 TL

  Vip Vito 1-6 KİŞİ

380 TL

http://www.havaalanidalamantransfer.com/dalaman-havalimani-kas-transfer/ Minibüs 1-14 KİŞİ

550 TL

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer,Dalaman Kaş Transfer Firması

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer,Dalaman Kaş Transfer Firması’na mı İhtiyacınız var.Dalaman Havalimanı Transfer Olarak 7/24 Sizlere Özel Transfer Hizmeti Sağlamaktayız.Dalaman Kaş Taxi,Vip Vito Ve Minibüslerler Hizmet Vermekteyiz.

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer Süresi Kaç Saat Sürmektedir?

Dalaman Kaş Arası Özel Araçlarla Yaklaşık Olarak 2 Saat 20 Dakika Civarında Sürmektedir.Eğerki Özel Transfer Değilde,Paylaşımlı Dalaman Kaş Transferi Tercih Ederseniz Yaklaşık 5 Saate Yakın Bir Sürede Kaş’a Ulaşım Sağlayabilirsiniz.Çünkü Uçağınızdan İndikten Sonra Aynı Uçak Veya Bir Sonraki Uçaktan İnen Başka Dalaman Kaş Paylaşımlı Transferi Rezarvasyon Yapan Misafirleri Beklemek Zorunda Kalabilirsiniz.

Kaş Bölgesinde Yapabilecek Olduklarınızın En Başındakiler.

Dalaman’dan Kaş’a Ulaşımınızı Sağladınız.Yorucu Bir Yolculuk Sonunda Artık Tatile Başlamaya Hazırsınız.Sizlere Kaş’ta Yapabilecek Olduğunuz En iyi 5 Nedeni Söylüyoruz.Dalaman Kaş Transfer’inizde Yolcuğunuzda Gözünüze İlk Çarpıcak Olan Kaputaj Plajı Olucaktır.Dalaman’dan Kaş Tatil Bölgesine Giderken Kalkan Beldesiyle Kaş Beldesinin Tam Ortasında Kalan,Bu Kaputaj Plajı Muhteşem Görünümüyle Size Adeta Bana Gel Dercesine Bakıyor Olucak.

Kaş Bölgesinde Yapılabilecek Diğer Bir Etkinliğe Gelince Tekne Turlarını Mutlaka Denemelisiniz.Kaş Bölgesinde Denizin Muazzam Görüntüsü Sizi Kendisine Aşık Eder.Aynı Zamanda Kaş Bölgesinde Birçok Balıkçı Teknesi

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer,Dalaman Kaş Transfer Firması

Görebilirsiniz.Bu Balıkçı Tekneleri Günlük Olta Balıkçıları İçin Hizmet Vermektedir.Bu Teknelerle Balığa Çıkıp Eğlenceli Bir Gün Geçirebilirsiniz.

 

 

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer,Dalaman Kaş Transfer Firması Transfer Fiyatları.

Kaş Bölgesi İçin,Bir Çok Transfer Firması Bulmanız Mümkün.Bir Çok Transfer Firması Çok Fazla Değişken Dalaman Kaş Transfer Fiyatı Verebilir.Fakat Fiyat’dan Önce Belli Başlı Dikkat Etmeniz Gereken Kurallar Olduğunu Hatırlatmak İsteriz.

Dalaman Kaş Transfer’lerinizde Fiyat Aldığınız Acentanın Taşıma İşini Yapmak İçin Gerekli Belgelere Sahipmi,Bunların Başlıcaları A1(Taksi İçin Gerekli Olan Belge)D2 (Vip Vito,Minibüs Ve Otobüsler İçin Gerekli Belge)Ve Tursab(Türkiye Seyahat Acenteları Birliği Üyesi) Bunlara Sahip Olmadan Bu İşi Yapanlara İtimat Etmeyiniz.Çünkü Herhangi Bir Kaza Durumunda Kullandığınız Transfer Firmasının Hiçbir Sigorta Garantisinin Olmadığını Belirtmek İsteriz.

Biz Dalaman Havalimanı Transfer Firması Olarak Bütün Bu Belgelere Sahip Olduğumuzu Belirtmek İsteriz.Ve Sizlere Dalaman Kaş Transfer Fiyatlarımızı Şu Şekilde Bildirmek İsteriz.

Dalaman Kaş 1/3 Kişi Binek Araçlarla 250 TL

Dalaman Kaş 1/6 Kişi Vip Vito Araçlarla 330 TL

Dalaman Kaş 1/14 Kişi Minibüslerle   550 TL

Olarak Gerçekleştirmekteyiz

 

Dalaman Havalimanı Transfer Olarak, Sadece Türkiye Çapında Çalışmadığımızı Sizlere Bildirmek İsteriz.Yurtdışından Gelen Misafirlerimiz İçin İngilizce Olan Websitemizi İncelemek İsterseniz Bu Linke Tıklayabilirsiniz