Dalaman Havalimanı Orhaniye Transfer Fiyat Bilgisi,Orhaniye Transfer Firması,Orhaniye Ulaşım

Dalaman Havalimanı Orhaniye Transfer Fiyat Bilgisi,Orhaniye Transfer Firması,Orhaniye Ulaşım

Dalaman Havalimanı Orhaniye Transfer İhtiyaçlarınız İçin Sizlere Sunmuş Olduğumuz Transfer Seçeneklerinden En Uygun Fiyatlarla Yararlanabilirsiniz

  Binek 1-3 KİŞİ

240 TL

  Vip Vito 1-6 KİŞİ

330 TL

 Orhaniye Transfer Fiyat Bilgisi,Orhaniye Transfer Firması,Orhaniye Ulaşım Minibüs 1-14 KİŞİ

500 TL

Orhaniye Transfer Fiyat Bilgisi,Orhaniye Transfer Firması,Orhaniye Ulaşım Gibi Aramalarızda Karşınıza Bir Çok Transfer Firması Çıkabilmektedir.

Biz Dalaman Havalimanı Transfer Firması Olarak Bu Sektörde Kendini Kanıtlamış,Uzun Yıllardın Kazandığı Bilgi Ve Birikimlerini Tecrübelerinden Kazanmış Olan Bir Firmayız.

Tüm Dalaman Havalimanı Orhaniye Transferlerinizde Sizlere En İyi Hizmeti Sunmanın Gayreti İçerisindeyiz.

Orhaniye Transfer Fiyat Bilgisi,Orhaniye Transfer Firması,Orhaniye Ulaşım

Dalaman Havalimanından Sizlere 3 Ayrı Sekment Araç İmkanı Sağlıyoruz.Kişi Sayılarına Göre Tercih Edebileceğiz Araçlar 3 Ayrı Grupta Yukarıda Belirtilmiştir.

Dalaman Orhaniye Transfer Fiyat Ve Ulaşım Bilgisi

Dalaman Havalimanı Orhaniye Arası Yaklaşık Olarak 1 Saat 45 Dakika Sürmektedir.Orhaniye Dalaman Arası İse Yaklaşık Olarak 113 Km Civarındadır.

Dalaman Havalimanı Orhaniye Taksi Transfer Fiyatı 3 Kişiye Kadar 190 Tl Olarak Tarafımızca Belirlenmiştir.Dalaman Havalimanı Vip Vito Transfer Fiyatımız İse 6 Kişiye Kadar 330 Tl Ve Son Olarakta Minibüs Transfer Fiyatımız 450 Tl Olarak Belirlenmiştir.

Orhaniye Martı Marina Transfer Hizmeti

Dalaman Havalimanı Orhaniye Martı Marina Transfer Hizmeti Almak İçin Tek Yapmanız Gereken Bizimle 7/24 İletişim Kurmanız Yada Rezarvasyon Butonuna Tıklayarak Sizlerden İstenilen Bilgileri Bize İletmenizdir.

Orhaniye Martı Marina Transfer  Fiyatı İse Yine Aynı Şekilde Binek 190,Vip Vito 330 Minibüs 450 Olarak Tarafımızca Sağlanmaktadır.

Martı Marina Hakkında Sizlere Anlatabileceklerimiz Kısaca Hem Denizden Hemde Karadan Ulaşımı Kolay Olan,Sistemsel Açıdan En İyi Hizmet Sağlama Mücadelesi Veren Ve  30 Yıla Yakın Tecrübeye Sahip  Olan Bir Marinadır.

Diğer Marinalarda Olduğu Gibi Burdada Bir Çok Hizmet Sağlanmaktadır.Çamaşırhane,Ütü Odaları,Market Ve Restaurantı Bulunan Bu Marinada,Gündüzleri Bunaltıcı Sıcaktan Çam Ağaçlarının Gölgesinde Hamak Ta Sallanabilir,Yada Muhteşem Ve Gayet Temiz Deniz Sularında Kendinizi Serinletebilirsiniz.

Misafirlerimiz Hakkımızda Neler Söylüyor?

Bizimle Dalaman Havalimanı Orhaniye Transfer Rezarvasyonu Yapan Misfirlerimize Seyahatlerinin  Sonunda Transfer Detaylarını Memnun Kalıp Kalmadıkları Almak İçin Çağrı Merkezimizin İrtibita Geçtiği Misafirlerimizden Gelenleri Görmek İçin Lütfen Bu Linke Tıklayınız. 

Dalaman Havalimanı Transfer Firması Olarak Yurtdışından Gelen Misafirlere De Hizmet Veren Firmamızın Websitesini Ziyaret Etmek İçin Bu Linke Tıklayabilirsiniz 

 

 

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın